Brannan Elibuky

 

Narozena: 15. 8. 2014, výška 61 cm, svodový kód: 5/1a/N3, DKK HD A/A, DLK 0/0

výstavy: BOS, NSwR, CACIB, CAC, CAC SR (2*), CWC (2*), res. CAC SR, Nejkrásnější dorost, VN 1

zkoušky: ZOP, ZZO, ZM, BH, FPr 1, ZZO 1, ZPU-1, FPr 2, IPO-VO

M: Eliška Bukový Háj - Grandšampion ČR, SR, Champion ČR, SR a Rakouska, zkoušky: BH, FPr 1-3, IPO-VO, IPO1,UPr 1-3, ZM, ZOP, ZPU1, ZVV1, ZZO

O: Artex z Lašské Brány - Champion ČR, CAC, res. CAC, res. CACIB, zkoušky: ZOP,ZPU1,ZM,ZZO, IPO-V

Brannan...co o ní říct? Těžko se hledají slova pro psa, který plní vaše životní sny a z kterého se stal za dva roky pes vašeho života ;) Je po mamince temperamentní, žravá, po obou rodičích má dobrý kořistnický pud, stopařské nadání a po mamince snahu přebírat paničky nervozitu. Vyrostl z ní krásný sebevědomý pes, extrémně akční a s velkou chutí něco dělat. Pes, který zpomaluje tam, kde ostatní hovawarti padají únavou. Je vyrovnaná, dokáže si od cizích držet odstup, neřeší výstavní kruh, množství lidí, ale dokáže paničku upozornit, pokud se jí něco nelíbí a taky se ráda rozhoduje sama. Je dobře ovladatelná a na vycházkách s 99% poslušností. A taky má ještě spoustu věcí před sebou ;)

Naše "společná" cesta začala už v roce 2013, kdy jsem kontaktovala poprvé Evu, jestli neplánuje po Elišce štěňátka. 15. srpna 2014 vykoukla naše černoška na svět a nás čekalo velké dilema, jestli si vybereme holku žlutou nebo růžovou. Vybrali jsme si růžovou a pojmenovali ji Brannan. Její jméno pochází ze staré irštiny a znamená vrána, havran, ale naše Brann taková vůbec není. 11. října jsme jí přivítali doma, ta se okamžitě zamilovala do Jackie (a ta postupem času do ní) a tak nějak způsobila to, že život s jedním psem si už nedokážu představit.

Kontakt

www.jack-brann.webnode.cz Zbýšov radka.schmolzova@gmail.com